/* JCJP */ Terapia Manualna / Fizjoterapia Gliwice - Gabinet, kursy. Stanisław Legocki
KURSY

/ UWAGA! / Uczestnictwo w całym kursie jest obligatoryjne. W wypadkach losowych, zgłoszonych wcześniej Organizatorowi i Instruktorowi (slegocki@wp.pl), nieobecność na danym kursie nie może przekraczać więcej niż 1 godzinę kursu. Maksymalnie w całym cyklu szkolenia dopuszcza się 3 godziny nieobecności.

W ramach istniejących równoległych grup istnieje możliwość odrobienia zajęć z inna grupą, należy zachować kolejność modułów E i K. W tym celu prosimy o kontakt z organizatorami.



Terminy kursów MT I


GLIWICE

organizator: TERAPIA MANUALNA STANISŁAW LEGOCKI
adres: ul. Ziemowita 3, Gliwice
kontakt: Agnieszka Szynkolewska
tel: 695-422-362
e-mail: kursy@legocki.pl

DODATKOWY TERMIN EGZAMINU ORAZ EGZAMIN POPRAWKOWY
22.01.2017
ul. Ziemowita 3, Gliwice
Część pisemna o godzinie 10:00
Część praktyczna start ok 12:30

EDYCJA 16
Moduł EB 8-11.10.2014
Moduł EII 28-31.01.2015
Moduł KI 27-30.05.2015
Moduł KII 16-19.09.2015
Moduł EIII 20-23.01.2016
Moduł EM 11-14.05.2016
Moduł KIII 14-17.09.2016
Moduł KIV 14-17.12.2016
Moduł KM 15-18.03.2017
Moduł Egz. 21-24.06.2017

EDYCJA 17
Moduł EB 18-21.03.2015
Moduł EII 24-27.06.2015
Moduł KI 7-10.10.2015
Moduł KII 13-16.01.2016
Moduł EIII 04-07.05.2016
Moduł EM 07-10.09.2016
Moduł KIII 07-10.12.2016
Moduł KIV 08-11.03.2017
Moduł KM 07-10.06.2017
Moduł Egz. 11-13.10.2017

EDYCJA 19
Moduł EB 22-25.06.2016
Moduł EII 21-24.09.2016
Moduł KI 25-28.01.2017
Moduł KII 10-13.05.2017
Moduł EIII 06-09.09.2017
Moduł EM 29.11-02.12.2017
Moduł KIII __-__-____
Moduł KIV __-__-____
Moduł KM __-__-____
Moduł Egz. __-__-____

EDYCJA 22 / NOWA GRUPA! /
Moduł EB 22-25.03.2017
Moduł EII 25-28.06.2017
Moduł KI 04-07.10.2017
Moduł KII __-__-____
Moduł EIII __-__-____
Moduł EM __-__-____
Moduł KIII __-__-____
Moduł KIV __-__-____
Moduł KM __-__-____
Moduł Egz. __-__-____




KRAKÓW

organizator: MGR PAWEŁ WÓJCIK
adres: ul. Kolejowa 2
tel: 605-999-769
e-mail: pawelwojcik89@gmail.com
strona: www.openmedis.pl

EDYCJA 18
Moduł EB 11-14.10.2015
Moduł EII 07-10.01.2016
Moduł KI 18-21.05.2016
Moduł KII 02-05.09.2016
Moduł EIII 30.11-03.12.2016
Moduł EM 01-04.03.2017
Moduł KIII 31.05-03.06.2017
Moduł KIV 27-30.09.2017
Moduł KM __-__-____
Moduł Egz. __-__-____

EDYCJA 20
Moduł EB 26-29.06.2016
Moduł EII 5-8.10.2016
Moduł KI 18-21.01.2017
Moduł KII 24-27.05.2017
Moduł EIII 20-23.09.2017
Moduł EM 06-09.12.2017
Moduł KIII __-__-____
Moduł KIV __-__-____
Moduł KM __-__-____
Moduł Egz. __-__-____

EDYCJA 21 / NOWA GRUPA! /

UWAGA! W związku z krótkim okresem rekrutacji może przesunąć się termin rozpoczęcia kursu EB na styczeń 2017. Prosimy o wyrozumiałość. Pozostałe moduły pozostają bez zmian.

Moduł EB 11-14.01.2017
Moduł EII 17-20.05.2017
Moduł KI 13-16.09.2017
Moduł KII 13-16.12.2017
Moduł EIII __-__-____
Moduł EM __-__-____
Moduł KIII __-__-____
Moduł KIV __-__-____
Moduł KM __-__-____
Moduł Egz. __-__-____